پروفایل کاربری

میهن پنل لایت،افزونه رایگان ورود و ثبت نام وردپرس

میهن پنل لایت،افزونه رایگان ورود و ثبت نام وردپرس

با افزونه رایگان ورود و ثبت‌‌نام میهن پنل می‌توانید یک بخش ورود و عضویت پیشرفته، همراه با پنل کاربری عالی برای سایت وردپرسی خود ایجاد کنید.

۳ بخش اساسی میهن پنل

فرم ورود و عضویت

فرم ورود و عضویت میهن پنل، جایگزین فرم ورود اصلی سایت شما خواهد شد. پس امنیت بیشتری خواهید داشت.

پنل کاربری

یک پنل کاربری عالی با قابلیت اجرای شورت‌کد سایر افزونه‌ها و ساخت منوهای دلخواه شما

ابزارک ورود و ثبت‌نام

لینک ورود، ثبت‌نام و منوهای پنل کاربری خود را با یک ابزارک ساده در هر بخشی از سایت خود نمایش دهید.

یک پنل برای همه. همه در یک پنل.

پنل کاربری میهن پنل کاملا قابل تغییر است. البته در نسخه حرفه‌ای می‌توانید بی‌نهایت منو بسازید، رنگ‌بندی و تم پنل را به دلخواه خود تغییر دهید و یک پنل کاربری تمام عیار داشته باشید. اما مطمئن باشید امکانات نسخه رایگان این افزونه از نسخه حرفه‌ای بسیاری از افزونه‌های خارجی بیشتر است. 😉

ورود به یک دنیای جدید…

فرم ورود سایت خود را به دلخواه‌تان تغییر دهید. لوگو، پس زمینه و هر چیزی که فکرش را کنید بسیار بهتر از قبل خواهد بود. تمام امکانات افزونه Theme My Login تنها در یک بخش از میهن پنل!

امن‌تر از آن‌که فکرش را کنید…

ساختار میهن پنل برخلاف سایر افزونه‌های ورود و عضویت وردپرس، به این شکل است که جایگزین فرم ورود و ثبت‌نام وردپرس خواهد شد.

در نتیجه شما می‌توانید افزونه‌هایی نظیر Wordfence، All in one WordPress Security, Sucuri، iThemes Security یا هر افزونه امنیتی دیگری را روی سایت خود نصب کنید و از امنیت سایت خود مطمئن باشید.

فیلدهای کاربری سفارشی

می‌توانید هر نوع فیلدی که نیاز دارید را به بخش پروفایل کاربر اضافه کنید. فیلد‌های متنی، چند خطی، عددی و ایمیل در نسخه لایت و فیلدهای تاریخ شمسی، آپلود فایل، انتخابی، رادیویی و چک‌باکس در نسخه پرو منتظر شما هستند.

قابلیت ترجمه

بله! با وجود این‌که این افزونه توسط یک تیم ایرانی برنامه‌نویسی شده، اما قابلیت ترجمه به زبان‌های مختلف را دارد. نسخه انگلیسی هم با نصب روی وردپرس انگلیسی اجرا خواهد شد.

سرعت لود بهینه

بر خلاف افزونه‌های دیگر، قرار نیست فایل‌های CSS و JS افزونه در تمام صفحات سایت شما برای کاربر لود شود!

در میهن پنل فایل‌ها فقط زمانی در صفحه لود می‌شوند که افزونه به آن‌ها نیاز داشته باشد! این یعنی سرعت لود بهینه بدون شعار!

سرزمین وردپریس وب‌سایت
امید است روزی برترین باشیم پس دست به دست هم خواهیم داد و رطبه ی وبسایت خود را تا حد امکان بالا خوواهیم برد و قطعا شما هم دست ما رو میگیرید برای پیشرفت سپاس از همراهی شما

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.